Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Marka Internorm

marka-internorm-5.png

Nr 1 wśród europejskich producentów okien

Sprzedaż ponad 20 mln jednostek okiennych plasuje Internorm jako firmę nr 1 wśród europejskich producentów okiennych. Wieloletnie doświadczenie, perspektywiczne myślenie oraz niezmienne inwestycje w innowacje czynią z firmy Internorm nie tylko lidera branży stolarki okiennej, ale też lidera w sferze nowych technologii okiennych.

Silne rodzinne przedsiębiorstwo!

W roku 1931 zaczęła się historia lokalnego biznesu z Austrii, które dzięki niezwykłej charyzmie, niezłomności oraz wizji wzrostu kilku pokoleń rodziny Klingerów została największym producentem okien w Europie. Niewątpliwie wielkie znaczenie w procesie jego rozwoju było powstanie marki Internorm ponad 45 lat temu.

gwarancja-1.png
marka-internorm-1.png

Internorm w Polsce

Od 2004 roku firma IFTM Internorm Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Internom na terenie Polski. Cały czas rozwijamy naszą działalność, poprawiamy standard obsługi klienta, inwestujemy w promocję marki Internorm oraz rozszerzamy siatkę dystrybucji. Działania te owocują stałym wzrostem sprzedaży na terenie całej Polski.

Posiadamy umowy dystrybucyjne z wieloma partnerami na terenie całego kraju.

Lider jakości i innowacyjności

To co zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych producentów to idea „całościowej koncepcji systemów okiennych”. Znaczy to, że w Internorm odbywają się wszystkie etapy procesu produkcji okien. Zaczynając od badań i rozwoju, przez wytwarzanie szkła izolacyjnego, wytłaczanie profili, najnowsze technologie wykończenia aż po operacje logistyczne. Dzięki dokładnej kontroli każdego etapu udaje się uzyskać jakość niespotykaną u naszych konkurentów. Dziesięciolecia działań pozwoliły wypracować technologie i procedury, które lokują Internorm na pierwszym miejscu, pod względem jakości i innowacyjności okien.

marka-internorm-4.png

Prekursor w branży

Internorm zdecydowanie wyróżnia się innowacyjnością i stosowaniem nowoczesnych technologii. W 1966 roku to my, jako pierwsi, zaczęliśmy specjalizować się w produkcji okien PVC. Dzięki dalekowzrocznej wizji rozwoju technologicznego, know-how i świetnemu wyczuciu stylistycznemu firma wkrótce zdobyła pozycję lidera.

Internorm jest jedyną europejską marką posiadającą 9 certyfikowanych przez Instytut Budownictwa Pasywnego z Darmstadt produktów z przeznaczeniem do budownictwa pasywnego, co potwierdza naszą wiodącą pozycję w zakresie efektywności energetycznej okien i drzwi.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF