Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Drzwi wejściowe Internorm – poznaj w niezwykłą jakość

Ocena 0
Zdjęcie Drzwi wejściowe Internorm – poznaj w niezwykłą jakość

Rola drzwi w termoizolacji budynku jest niesłusznie pomniejszania w zbiorowej wyobraźni, tymczasem od wyboru wejścia do domu zależy bardzo wiele. Poznaj kilka argumentów, które dają austriackim drzwiom Internorm znaczną przewagę nad konkurencyjnymi produktami.

Dlaczego drzwi Internorm

 • Wykorzystują potrójne uszczelnienie wykonywane z najlepszego silikonu. Znakomicie izolują dom od dostępu przenikliwego chłodu oraz niszczącej wilgoci. Dzięki wykonaniu i konstrukcji zaprojektowanej pod kątem szczelności spełniają kryteria budownictwa pasywnego. Oszklenie zawiera wypełnienie gazowe, a szczególną wagę przyłożono do do izolacji progu, o czym często zapomina się w przypadku standardowych rozwiązań, przy których w rezultacie chłód „ciągnie po ziemi”.
 • Ty decydujesz o wykończeniu. Od listwy płaskiej wolisz listwę cokołową ze stali szlachetnej? Proszę bardzo! Wybieraj klamki, kolory, kształty, przeszklenie, sposób dzielenia profili, style. Nie zapomnij o dopasowaniu drzwi do wyglądu zewnętrznego – okien, wjazdu do garażu. Internorm równa się spójność.
 • Bezpieczeństwo przede wszystkim. Utrudnij życie potencjalnemu włamywaczowi, sięgając po seryjne wieloryglowanie, specjalne wkładki, antywłamaniowe klamki i pozostałe rozwiązania, które dają drzwiom Internorm klasę odporności WK2.
 • W ofercie austriackiego producenta znajdują się zarówno drzwi w całości aluminiowe, jak i tworzone w połączeniu z drewnem. Klasyczna stylistyka łączy się z nowoczesnością, dając nową jakość na polskim rynku.
 • Drzwi powinny być stabilne. Odpowiednie wyważenie oraz zastosowanie kilku warstw sprawia, że drzwi Internorm spełniają również to kryterium wyboru. Na szczęście nie są jednocześnie zbyt ciężkie dla dzieci czy mieszkańców z nieco mniejszymi siłami.
 • Internorm słynie nie tylko z ponad 80-letniej tradycji, ale również z ogromnego przywiązania do innowacyjności. W przypadku drzwi zastosujesz na przykład automatyczne systemy bezpieczeństwa.

Porozmawiajmy o drzwiach

Zapraszamy do salonu okien i drzwi w Lublinie. Porozmawiajmy o drzwiach, które wpiszą się w charakter Twojego domu lub mieszkania, a jednocześnie idealnie wesprą ocieplanie całego budynku. Jeżeli dopiero planujesz budowę domu, pomyśl nad rozwiązaniami pasywnymi i energooszczędnymi. Inwestycja na lata zwraca się komfortem i znacznie niższymi opłatami za ogrzewanie. Nasi eksperci wskażą Ci konkretne dane oraz certyfikaty związane z oferowanymi drzwiami. Wybierz produkt z bogatej oferty europejskiego lidera branży i ciesz się wygodnym, ciepłym domem. Otwieraj przed gośćmi drzwi, które naprawdę robią wrażenie.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF