Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Innowacje Internorm – prezentacja w Twoim salonie w Łodzi

Ocena 0
Zdjęcie Innowacje Internorm – prezentacja w Twoim salonie w Łodzi

Wydawałoby się, że firma, która funkcjonuje na rynku ponad 80 lat, ma szczególne przywiązanie do tradycji. Faktycznie, w pewnym stopniu można tak powiedzieć o Internorm, ale tylko dlatego, że konsekwentnie, od lat austriacki potentat pracuje nad innowacjami. Poznaj serię produktów I-tec, które chętnie zaprezentujemy w naszym salonie w Lublinie.

I-tec Core

W oknach HF 410 zdecydowano się zastosować specjalny, drewniany rdzeń, tak charakterystyczny dla rozwiązań dachowych oraz dźwigarów. Unikatowe klejenie warstw drewna bardzo dobrej jakości umożliwia montaż okien w rozmiarze XXL. Elastyczność łączy się tu z wysoką odpornością na ataki wilgoci. Ty decydujesz o kolorze, a dzięki wąskiej ramie cieszysz się większą ilością światła przenikającą do wnętrza pomieszczenia.

I-tec Ryglowanie

Maksymalizacja bezpieczeństwa domowników to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed projektantami okien. I-tec Ryglowanie oznacza schowanie mechanizmu do wewnątrz. Włamywacz raczej nie dostanie się do komory okna, dlatego możesz spać spokojnie. Co więcej, ukryte mechanizmy w innowacyjny sposób ułatwiają utrzymanie okien w czystości, a także zmniejszają szerokość ramy i skrzydła, pozytywnie wpływając na oświetlenie oraz wrażenia estetyczne.

I-tec Oszklenie

Standardowym rozwiązaniem w przypadku łączenia oszklenia z oknem jest klejenie punktowe, zaledwie w kilku miejscach. Internorm czerpie w tym przypadku inspiracje z innej branży, motoryzacyjnej, seryjnie stosując klejenie po całym obwodzie. Technologię możesz kojarzyć z nazwą FIX-O-ROUND. Zalety? Długa lista. Od stabilności, przez rewelacyjne wsparcie dla termoizolacji, po bezpieczeństwo oraz uodpornienie na skutki eksploatacji.

I-tec Insulation

Ponieważ technolodzy Internorm pracują nieustannie nad coraz bardziej wyśrubowanymi standardami ocieplenia, kolejna innowacja dotyczy izolacji za pomocą granulatu wtłaczanego ciśnieniowo wprost do wnętrza okien PCV. W ten sposób wypełnia się komorę po całym obwodzie!

I-tec Wentylacja

Doskonale zdajesz sobie sprawę, jak wiele dobrego zapewnia świeże powietrze. Wentylacja ma jednak swoje minusy, szczególnie w sezonie jesienno-zimowym. Nawet krótkie wietrzenie skutkuje wszakże utratą nagromadzonej energii. Z kolei ponowne ogrzewanie zwielokrotnia miesięczne wydatki. Dlatego opracowano rewolucyjny system wentylacji bazujący na wbudowanym wewnątrz wymienniku ciepła. Niewidoczny mechanizm nie wymaga uchylania okien, a podczas wietrzenia pomieszczenia pozwala na oszczędność nawet 86% energii.

I-tec Zacienienie

System I-tec Zacienienie to nic innego jak wbudowane wewnątrz okna plisy, które automatycznie zasłaniają lub odsłaniają pomieszczenie. Są one zasilane modułem fotowoltanicznym, a więc bazując na energii słonecznej. Stylowo, nowocześnie, oszczędnie i przede wszystkim – bardzo wygodnie!

SmartWindow System

Ostatnimi dwoma rozwiązaniami możesz z łatwością sterować z poziomu aplikacji mobilnej! Kliknięciem w smartfon lub tablet niwelujesz problem odległości przy zacienianiu lub wentylowaniu pomieszczeń. Okna XXI wieku? Z pewnością mowa o Internorm!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF