Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Ocena 0
Zdjęcie Okno PCV KF410 – innowacyjne połączenie PCV z Aluminium

Marka Internorm po raz pierwszy zasłynęła w Europie dzięki innowacyjnemu wykorzystaniu w masowej produkcji okien standardowego dziś tworzywa, jakim jest PCV. Firma cały czas poszukuje coraz lepszych rozwiązań. Jednym z tropów, które poprowadziły do sukcesu, było połączenie plastiku z aluminium. Efekt przerósł oczekiwania! Oto okno KF 410.

KF 410 – 10 informacji

 • Możesz wybrać rodzaj oszklenia pomiędzy dwoma standardowymi rozwiązaniami. Pierwszą jest system SOLAR+n (krawędź: Uw = 0,79 W/m2K), a drugą seryjne potrójne oszklenie.
 • Wybierając profesjonalne okna, odseparujesz się od niepożądanych dźwięków z zewnątrz. KF 410 gwarantuje izolacyjność sięgającą aż 45 decybeli!
 • Głębokość profilu to dokładnie 9 centymetrów.
 • W standardzie otrzymujesz potrójne uszczelnienie.
 • Okucia są ukryte, co wpływa z jednej strony na znakomity wygląd, a z drugiej – znacznie poprawia bezpieczeństwo, skutecznie chroniąc przed zakusami włamywaczy!
 • Internorm stawia na ponadczasową klasykę! Elegancka kanciastość, jednakowa dla zewnętrznej i wewnętrznej strony okna pasuje do praktycznie wszystkich pomieszczeń.
 • W oknie użyto specjalnej pianki do izolacji, która jest pozbawiona związków fluorowodorowych.
 • Szyba jest klejona po całym obwodzie, a nie tylko miejscowo; ta technologia nazywa się FIX-O-ROUND.
 • W zależności od ostatecznych decyzji KF 410 oznacza klasę odporności na włamanie RC 1 lub RC 2. Bezpieczeństwo w standardzie – bo dlaczego nie?
 • Możesz zdecydować o widoczności odwodnienia, a także kolorze termoizolacyjnej nakładki aluminiowej.

Innowacje w Lublinie

Jak prezentuje się i jak dokładnie działa okno KF 410, przekonasz się, odwiedzając salon partnerski Internorm w Lublinie. Nasi eksperci potrafią uczciwie wskazać zalety i wady konkretnych rozwiązań. Ponieważ oferta jest szeroka, do różnych rodzajów domów i mieszkań można wybrać inne, ale równie opłacalne systemy. Interesuje nas przede wszystkim Twoje zadowolenie i satysfakcja z decyzji, która przyniosła dobre plony na całe lata.

Dlaczego warto wymienić okna

Być może zastanawiasz się – po co mam wymieniać okna albo wybierać te nieco droższe? W obu przypadkach odpowiedzi można udzielać dosłownie godzinami! Maksymalnie upraszczając – inwestycja w okna zwraca się w bliższej i dalszej perspektywie. Z miejsca poprawia komfort i warunki mieszkania, ale też realnie wpływa na zmniejszenie opłat za ogrzewanie. Im szczelniejsze (z wielu względów) okna, tym krócej trzeba nagrzewać pomieszczenie. W skali miesiąca (szczególnie w sezonie jesienno-zimowym) oszczędność jest wręcz porażająca! Takie produkty jak KF 410, trudno pobić!

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

  , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

  ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

  Umów się na spotkanie

  Zamów katalog  wersja papierowa

  Pobierz katalog  wersja PDF