Twoja przeglądarka nie obsługuje (ma wyłączoną obsługę) javascript.

Poradnik

Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Ocena 0
Zdjęcie Wilgoć w domu – sprawdź jak działa system Itec – Wentylacja

Wilgoć to Twój wróg. Twoich bliskich i Twojego domu również. Co jest jej źródłem? Jak się jej przeciwstawić? Co ma do tego marka Internorm i jej innowacje? W celu odpowiedzi na te pytania powstał niniejszy artykuł.

Przeklęta wilgoć

Wkrada się niespodziewanie. Czujesz ją w kościach, ale wkrótce zaczynasz dostrzegać. W okolicach okien, na ścianie, również na suficie. Wilgoć – to ona rozsadza okna od środka i powoduje pęknięcia jednolitej do tej pory powierzchni. Stymuluje rozwój bakterii, chorób, wirusów, wpędzając Ciebie i Twoich bliskich w złe samopoczucie. Skąd się bierze? Na pewno pomagają jej nieszczelności i jeszcze jedna rzecz – brak odpowiedniej wentylacji.

Dlaczego nie wietrzymy pomieszczenia wystarczająco często? Przecież doskonale zdajemy sobie sprawę, jak pozytywnie działa na nas świeże powietrze! Lepiej śpimy, wydajniej pracujesz, mamy więcej energii. To proste: wietrzenie niweczy cały wysiłek (i wydatek) ogrzewania budynku. Dwie godziny odpalonego gazu mają pójść na marne? Czasem, patrząc do portfela, wybieramy gorzej… Poza tym – wentylacja domu nie zawsze jest bezpieczna. Uchylisz okno i co? Zapomnisz, wyjdziesz, a włamywacz otrzyma eleganckie zaproszenie. Na to wszystko, o czym mowa, technolodzy Internorm na szczęście odnaleźli rozwiązanie.

I-tec Wentylacja

I-tec Wentylacja sprawia bardzo niepozorne wrażenie; właściciel trudno w ogóle zauważyć jakiekolwiek ślady mogące wskazywać na zamontowanie tego systemu. Jego montaż wygląda następująco: w oknie tworzony jest niewielki otwór, w środku którego umieszcza się mały wymiennik ciepła i stosowne filtry. Zamknięcie dziury, umieszczone z obu stron, ma formę niewielkich, stylowych i wytrzymałych klatek.

Działanie systemu I-tec Wentylacja pozytywnie zaskakuje. Dzięki niemu możesz wietrzyć, ile Ci się podoba, bez żadnych ograniczeń. Wymiennik ciepła pozwala zaoszczędzić nawet 86% energii, co ma szczególne znaczenie podczas chłodów i intensywniejszego ogrzewania. Powietrze jest świeże, przefiltrowane pod kątem zarazków i czynników alergicznych. Wreszcie – sposób konstrukcji nie wymaga uchylania okna. Pełne bezpieczeństwo. Nawet poza domem możesz sterować wentylacją zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej. Prawda, że brzmi to świetnie?

Sprawdź w Lublinie

Zapraszamy do partnerskiego salonu Internorm w Lublinie. Możemy porozmawiać i zaprezentować na żywo I-tec Wentylację w połączeniu z najnowocześniejszymi, najbardziej energooszczędnymi oknami na rynku. Poznaj inne innowacje, pomyśl nad zaletami budownictwa pasywnego. Nie namawiamy do zbędnych eksperymentów. Chcemy jedynie pokazać, że niewielkimi, stopniowymi krokami można dokonać ogromnej zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Pod względem komfortu i finansów.

Ocena 0

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

ZYSKAJ GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY

Zamów bezpłatną papierową wersję

Zamów indywidualną ofertę

WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE I OTRZYMAJ OSOBISTĄ OFERTĘ INTERNORM

UZUPEŁNIJ PROSZĘ SWOJE DANE

*pola wymagane przejdź dalej

, INTERESUJESZ SIĘ NASZĄ OFERTĄ JAKO:

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY:

, WYBIERZ PROSZĘ JAKIE OKNA CIĘ INTERESUJĄ

OBECNIE POSZUKUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI PONIEWAŻ

NA KIEDY POTRZEBUJESZ OKIEN I/LUB DRZWI

UFF - TO JUŻ PRAWIE KONIEC, TWOJE UWAGI DO OFERTY:

CHCIAŁBYM ZAŁĄCZYĆ PLIKI

    , O KTÓREJ GODZINIE MOŻEMY DO CIEBIE ZADZWONIĆ

    ZAAKCEPTUJ KLAUZULĘ I PRZEŚLIJ FORMULARZ

    Umów się na spotkanie

    Zamów katalog  wersja papierowa

    Pobierz katalog  wersja PDF